
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 1.8432 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Packaging | Reel |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Frequency Tolerance | 20 ppm ,25 ppm ,50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Height - Seated (Max) | 1.3 mm |
| Supply Current | 23 mA |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$0.38237
Ext.Price$0.38237
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38237 | $0.38237 |
| 10 | $0.37373 | $3.73730 |
| 25 | $0.37110 | $9.27750 |
| 50 | $0.36848 | $18.42400 |
| 100 | $0.36588 | $36.58800 |
